DrsPeeLogo2025-groen
WhatsApp
Telefoon

#50books vraag 47

door | 23 november 2014

50books, literatuurblogs

50books, literatuurblogsOok deze keer een vraag van een fijne Twitteraar: Irene van Putten die zo vaak van twitternaam verandert, dat ik haar bij haar echte naam ben gaan noemen ;).
Vorige week liet je je verleiden om een boek te kopen. Mijn verleiding is toch vooral een combinatie van kaft en achterflap: het verhaal moet me interesseren. En ik moet het einde willen weten. De vraag is hoe graag je het einde wil weten.

Lees jij het einde van het boek voordat je eraan begint of vind je dat not done?

Ik lees weer graag je antwoord op deze vraag. Laat in een reactie onder deze blog je link naar je eigen blog achter en ik kom lezen of jij het einde eerst leest of niet. Heb je nog suggesties, dan hoor ik dat graag.

Meer weten of vragen?

Ben je geïnteresseerd geraakt door dit blog? Stuur me een berichtje en help je verder!

Anne

Eigenaar DrsPee

Leuk dat je deze blogpost leest. Ik hoop dat je er wat aan hebt. Mocht je meer willen weten of up to date willen blijven van alles wat er in de wereld van de websites gebeurt, schrijf je dan onderin deze pagina in voor de nieuwsbrief. Deze verschijnt onregelmatig en maximaal 1 keer per maand. Je gegevens zijn veilig bij mij. Ik zal ze nooit verkopen.

Pin It on Pinterest